השכרת רכב בחו"ל

מעוניינים לטוס לאחת ממדינות העולם? ייתכן מאד שתבינו, בשלב זה או אחר, כי רכב מושכר יכול לשדרג את הטיול שלכם בעשרות מונים. מדי שנה, יוצאים ישראלים רבים לטיול, ומעדיפים את השכרת הרכב על פני ההתבססות על התחבורה הציבורית. למה זה קורה? ואיך עושים זאת נכון?

על השכרת רכב בחו'ל

השכרת רכב בחו'ל, אם כן, הפכה עם הזמן לאפשרות נפוצה ביותר בטיולים בחו'ל. יש לכך מספר סיבות: ראשית, ואולי מעל הכול, האפשרות לתכנן את הטיול על פי הצרכים האמיתיים של הנוסעים. הם לא צריכים להיות תלויים בשעות הפעילות של התחבורה הציבורית, ויכולים להגיע גם למקומות שאינם נגישים בהכרח עבורה.

יתרון אחר, חשוב לא פחות, או שהשכרת רכב מאפשרת גמישות והתאמה של לוח הזמנים של הטיול כולו – זוהי הדרך הטובה ביותר לתכנן טיול שיתאים לרצונות הנוסעים כמו כפפה ליד.

כך, למשל, לא מעט ישראלים בוחרים בשילוב של חתונה עם טיול בחו'ל: רכב מושכר מאפשר להם לבצע את כל ההתנהלות הקשורה לחתונה, בזמן האידיאלי עבורם, ולחסוך זמנים רבים בהתניידות. את הזמן הפנוי ניתן לנצל, כמובן, לטיול במדינת היעד.

המפתח להשכרה נכונה

כיום, השכרת רכב בחו'ל הופכת לאפשרות נפוצה ביותר, שעה שלא מעט חברות – בישראל או מחוצה לה – נכנסות לשדה משחק זה. ההמלצה הטובה ביותר שאפשר לתת למעוניינים לטוס לחו'ל היא למהר ולבצע את ההשכרה מוקדם ככל האפשר, רצוי עוד מהארץ.

במצב הזה, ניתן לבחור את הרכב או החברה שתספק אותו בצורה מושכלת, מבלי שהלחץ ייכנס לתמונה, ותוך בחינת כל אחת מהאפשרויות המוצעות. וכאמור, יש לא מעט אפשרויות.

מעבר לכך, השכרת רכב מהארץ מאפשרת, כמעט תמיד, לחתום על עסקה משתלמת הרבה יותר: העובדות מראות כי היא עשויה להיות זולה בעשרות אחוזים מאשר עסקאות מקבילות הנחתמות במדינת היעד בדקה ה-90.

היבט אחר, שמשלים את התמונה, נוגע לעובדה שחבילות ההשכרה מהארץ נוטות להיות מקיפות יותר מאשר אלה הנרכשות בחו'ל: כך, למשל, הנהג זוכה לביטוחים מקיפים במסגרת המחיר, לרבות כיסוי נזקים או אפילו ביטוח ביטול השתתפות עצמית.