ארגון חתונה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

חתונה יכולה להיות אחד האירועים היפים ביותר בחיים. אחרי הכל, מדובר בטקס מרגש, שבו הכלה יכולה להרגיש כמו מיליון דולר, והחתן יכול גם הוא להרגיש כמו מלך ליום אחד.

כמובן שכדי להפוך את החתונה להצלחה, יש לא מעט סידורים לסדר, ספקי שירותים לפגוש והחלטות לקבל. לעיתים התהליך של ארגון החתונה מתארך, העצבים נמרטים, ובני הזוג מוצאים את עצמם מותשים, וקצרי נשימה.

זו הסיבה שבגינה לא מעט זוגות מחליטים לבחור בדרך של ארגון האירוע באמצעות חברה לארגון חתונות. החברות הללו מלוות את בני הזוג לאורך כל הדרך, עד ליום המאושר בחייהם. יש אומרים שהחברות המקצועיות ביותר לא רק עושות את החיים הרבה יותר קלים, אלא שהן אפילו יכולות להוזיל את מחיר האירוע בלא מעט כסף.

לא חסר מה לארגן

התהליך של ארגון חתונה יכול להיות מסובך, ארוך ומורכב למדי. הדבר נובע מכמה סיבות:

  • חשיבות האירוע – בני הזוג רוצים, באופן טבעי, שהאירוע שלהם יהיה מושלם, שהאוכל יהיה טעים, שהגן או האולם יראו נהדר, שבגדי החתן-כלה יהיו מושקעים ושהצילומים יהיו איכותיים.
  • זמן – כדי לארגן את כל הדרוש ארגון, דרוש לא מעט זמן. אחרי הכל יש צורך להוציא תעודת רווקות, להשקיע בבחירת האולם או גן האירועים, ללכת לטעימות, לבחור הדי ג'י, להכין רשימת מוזמנים, לשלוח הזמנות, למדוד נעלים, לבחור איפור, תסרוקת, טבעת, לדאוג לסידורי הסעה ועוד הרבה יותר.
  • חוסר ניסיון – מרבית המתחתנים מחוסרי ידע וניסיון בהפקת אירועים, ולכן גם ארגון של אירוע למספר משתתפים קטן איננו משימה קלה, לא כל שכן הפקת אירוע יוקרתי למספר רב של אורחים.
 • מגוון ספקים רחב – בשוק שבו קיימים ספקים רבים כל כך, לא קל לבחור בספק הטוב ביותר, בין אם זה צלם, שירותי קייטרינג, זמר, די ג'י, בר אקטיבי וכן הלאה.

זמן, כסף, עצבים

לא מעט זוגות מוצאים את עצמם, תוך כדי תהליך ארגון החתונה, נקלעים למצבים לא נעימים. חשיבות האירוע, העלויות, והזמן שיש להשקיע עלולים לגרום למריבות מיותרות בין בני הזוג, עם בני משפחה, ואף עם ספקי השירותים.

לעיתים הדבר נובע פשוט מתוך לחץ, לעיתים הדבר נובע מחוסר תקשורת, ולעיתים פשוט מתוך חוסר סדר וארגון בתהליך הפקת החתונה. על גן, יש אנשים שבוחרים מסיבות שונות לערוך חתונת בזק, שמאורגנת בזמן קצר.

כדי להפוך את הארגון לקראת היום הגדול ליעיל יותר, למנוע מריבות, בזבוז כסף ועוגמת נפש, מומלץ לעבוד בצורה מסודרת, בשלבים. לא צריך להתבייש להכין מחברת מסודרת ולכתוב בה הצעות מחיר, לפרט מה כבר מאורגן ומה עוד צריך להשלים.

שלבי ארגון החתונה

השלבים השונים של ארגון החתונה יכולים להתרחש בסדר שונה בקרב זוגות שונים, אבל כמעט כולם יצטרכו לעבור אותם בצורה זו או אחרת. בין הדברים שצריך לדאוג להם לקראת יום החתונה:

  • בחירה בגן אירועים או באולם מתאים, בהתאם לתאריך המועדף.
  • הכנת רשימת מוזמנים מוסכמת ושליחת הזמנות.
  • השלמת הסידורים לטקס – רבנות, תעודת רווקות, בחירת רב, הדרכת כלה, מקווה, בחירת טבעת וכן הלאה.
  • בחירה בין קייטרינג חיצוני לזה של מרכז האירועים, חשוב ללוות את הבחירה בטעימות.
  • מראה חיצוני – בחירת שמלת כלה, בגדי חתן, נעלים, איפור, סידור ציפורניים, ותוספות כמו זר כלה, בגדים להחלפה ועוד.
  • סידורי הסעה – יש לדאוג לרכב ולנהג לחתן ולכלה. יש כאלה שמארגנים הסעה גם לאורחים.
  • מוזיקה – יש המסתפקים בתקליטן (די ג'י), ויש המעדיפים  נגנים, זמרים, רקדנים וכן הלאה.
  • שירותי צילום – צלם סטילס, צלם וידאו, מעצבי אלבומים.
 • לכך יש להוסיף תוספות אופציונאליות כמו בר אקטיבי, שירותי עיצוב, ועוד.

מהי חברה לארגון חתונה?

על רקע הטרחה הרבה הכרוכה בארגון חתונה, לא מעט זוגות בוחרים להסתייע בשירותיה הטובים של חברה לארגון חתונה. חברה כזאת מתמחה בהפיכת ארגון החתונה למשימה פשוטה וקלה. מארגני חתונה מקצועיים מסייעים לאתר ספקים שמתאימים יותר לטעמם של בני הזוג, הם יכולים לסייע גם במציאת גן אירועים, ומציעים גם תוספות והשלמות ייחודיות.

חברות כאלה מלוות את בני הזוג לא רק בבחירת הספקים הנכונים, אלא גם ביצירת האווירה הכללית של האירוע וכל זאת בלי הסחבת המתישה של ארגון עצמי.

חוסכים יותר מכסף

זוגות רבים טוענים שההסתייעות בחברה לארגון חתונה סייעה להם לא רק לחסוך זמן ועצבים. ההיכרות הטובה של מארגני החתונות עם התחום של הפקת אירועים, וההיכרות הקרובה עם ספקי השירות השונים, מאפשרת להם להימנע מספקים שאינם איכותיים. לא רק זאת, אלא שיכולת המיקוח שלהם טובה יותר, והם יכולים לא פעם להשיג מחירים נוחים, מתחת למחירי השוק.

נישואין אזרחיים עם אזרח זר

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו