ארגון משפחה חדשה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

ארגון "משפחה חדשה" הינו ארגון ייחודי מסוגו בישראל הפועל כמלכ"ר, המייסדת והמנכ"לית היא  עו"ד אירית רוזנבלום. הארגון מאמין כי לכל אדם באשר הוא אדם הזכות לבחור מתי ועם מי להינשא, עם מי לגור ומתי וכיצד להוליד ילדים.

שירותים משפטיים ומוצרים משפטיים ייחודים

הארגון מספק שירות ומענה לכל השאלות והסוגיות בתחום דיני המשפחה בישראל כגון; הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי טרום נישואים, הסכמי זוגיות ותעודות זוגיות. כמו כן מסייעת בכל הדרכים להיות הורים ומעניקה סיוע משפטי בהסדרת, אימוץ ילדי בני הזוג, פונדקאות בארץ ובחו"ל, הורות אלטרנטיבית, אבהות ובדיקות אבהות, שותפות הורית, הסכמי הפריה והזרעה. שימוש בזרע או ביצית של אדם שאינו בחיים לצורכי שימוש בעתיד, כמו כן מציע הארגון שירותים נרחבים בתחום הצוואה והירושה – תכנון, ייעוץ ועריכת צוואה וטיפול ברכוש ונכסים תוך שמירה על זכויות בני המשפחה וכל הנוגעים לעניין.

ארגון משפחה חדשה מרחיב את הגדרת המשפחה מעבר לבני זוג יהודים הנשואים כהלכה משפחה היא גם משפחה חד הורית, משפחה חד מינית, משפחה רב דתית (נישואי תערובת) ידועים בציבור, פסולי חיתון,  בני אזרחויות שונות, כפולי דת ויחידים ומשפחות של עובדים זרים. הארגון טוען, כי כמעט מחצית מהמשפחות בישראל עומדות בתיאור זה ודי בכך כדי לדחוק אותן אל השוליים, מעמדן אינו מוסדר ויוצר להם קשיים בירוקרטים, משפטיים וחברתיים רבים.

חלק מן השירותים נחשבים לפורצי דרך של ממש, למשל הנפקת "תעודת זוגיות", פיתוח ייחודי של הארגון. תעודת זוגיות הינה תעודה המונפקת בלעדית על ידי הארגון. התעודה מעידה על כך שבני הזוג חיים בזוגיות, מחויבים זה לזה וחולקים את חייהם במשותף באופן רשמי וקבוע.

הארגון עורך בין היתר הסכם ממון והסכמי זוגיות לבני זוג נשואים או מתכוונים להינשא, מסייע בפתרונות נישואים אזרחיים בחו"ל ומעניק מידע וטיפים לחתונה אזרחית בחו"ל – איך אפשר להתחתן בחו"ל, מה נדרש מבני הזוג, היכן מומלץ והיכן פחות ועוד.

מטרות הארגון

מטרות העל של הארגון על פי הצהרותיו וכפי שהוא מנסח אותן הן בראש ובראשונה ליצור שינוי תפיסתי ומשפטי של מוסד המשפחה והגדרתו. המטרות המעשיות יותר הן הכרה בזכות היסוד להקים משפחה, קידום חקיקה בכנסת של הכרה בכל תא משפחתי ובכל הרכב משפחתי לרבות תא חד הורי, השגת שוויון זכויות מלא לכל המשפחות בישראל, העלאת המודעות הציבורית והחברתית למשפחות שאינן "מסורתיות" והכרה בהן ברמה הציבורית, הובלת מאבק בנוגע לזכויות האדם במשפחה וכן השגת הכרה במשפחה כישות כלכלית עצמאית.

ארגון משפחה חדשה מעמיד לשירות האזרח שירותים רבים ומגוונים בנושאים רגישים הדורשים טיפול מיוחד בידי מומחים. מכיוון שמדובר בדיני משפחה, העיסוק הוא רגשי מאד ונושא מורכב מאין כמוהו הדורש יד רכה, רגישות ומקצועיות.

צוות הארגון

בראש הארגון עומדת המייסדת והמנכ"לית. מלבדה קיימים כמה צוותים שונים, צוות תקשוב, צוות ניהול פרויקטים וצוות משפטי הכולל עורכי דין ומגשרים שהתמחותם בדיני משפחה ודיני טכנולוגיות פריון והם בעלי ניסיון רב בייעוץ משפטי מסוג זה ובעריכת חוזים וטיפול במסמכים הקשורים לדיני משפחה.

צוות הייעוץ מקבל קהל בתיאום מראש במשרדי הארגון ברחוב טיומקין 16, בתל אביב, בימים ובשעות פעילות קבועים.

למידע נוסף ניתן לפנות:

טלפון: 03-5660504

דואר אלקטרוני: [email protected]

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו